3e afd. 23 september 1978 111 2. het hebben van voorwerpen of werken, v/elke door de gemeente zijnaan- gebracht of geplaatst; 3. het hebben vanwege het Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie aangebrachte brievenbussen, postzegelautoinaten, telefoon- cellen en niet tot reclame dienende aanwijzingsborden voor het pu- bl i ek 4. het hebben van wegwijzers en verkeersaanwijzingen door algemeen erken- de instellingen werkzaam ten nutte van het verkeer; 5. het hebben van borden gevende aanwijzingen betreffende openbare midde- len van vervoer; 6. net hebben van wachthuisjes ten behoeve van openbare middelen van ver- voer; 7. het hebben van voorwerpen uitsluitend gebezigd voor een weldadig doei; 8. het hebben boven gemeentegrond van hijsbalken, lichtbakken, luifeis, markiezen, reclameborden, vlaggen, vlaggestokken en zonneschermen, 9. vaartuigen rechtstreeks in dienst van het rijk, de provincie, de gemeen- te en de waterschappen; 10. vaartuigen, di.e alieen voor doorvaart gebruik maken van openbaar water; 11. bijbootjesbehorende bij vaartuigen, waarvoor reeas rechten zijn be- taald. Burgemeester en wethouders kunnen éën of meer ambtenaren aanwijzen die in hun plaats treden met betrekking tot de uitvoering van enige wettelijke bepaling betreffende de heffing van de rechten. Overdracht bevoegdheden tot het verlenen van afschrijving en uitstel van betaling. Artikel 11. 1.. De bevoegdheden van de raad ingevolge artikel 17 eerste en tweede lid van de Wet van 22 mei 1845 (Stbl. 22) op de invordering van 's rijks directe belastingen, juncto artikel 281 van de gemeentewet, tot het ver- lenen van gehele of gedeeltelijke afschrijving van de in deze verorde- ning gereaelde rechten, worden uitgeoefend door burgemeester en wethou- ders. 2. De gemeente-ontvanger is bevoegd uitstel van betaling te verlenen. Verstrekken van inlichtingen Artikel 12. De verplichtingen als bedoeld in de artikelen 47, 50 en 51 van de Algeme- ne wet inzake de rijksbelastingen jegens burgemeester en wethouders gelden mede jegens de ambtenaren der gemeentelijke belastingen. Inwerkingtreding. 1. Deze verordenir.g met de daarbij behorende tarieventabel treedt in wer- king op 1 januari 1979. 2. Met ingang van deze dag vervalt de verordening vastgesteld bij besluit Delegatie. flrtikel 10. flrtikel 13. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 28