4e afd 23 september 1978 110 b. inet de bestemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde; alsmedevoor tuinenbij het eengezinshuis. 2. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aan- wijzingen: a. de hoogte van het eengezinshuis dient tenminste 75% van de op de kaart aangegeven hoogte te bedragen; b. het eengezinshuis moet worden afgedekt met een kap; c. de voorgevelbreedte van het eengezinshuis moet tenminste 10.00 m be- dragen; d. de inhoud van het eengezinshuis mag niet minder dan 500 m3 en nietmeer dan 1400 m3 bedragen. Artikel 6. Woondoeleinden en openbare en bijzondere doeleinden (M0). 1. De gronden met de besteriming woondoeleinden en openbare en bijzonde- re doeleinden zijn bestemd voor: a. woonhuizen; b. gebouwen ten dienste van het openbaar bestuur, de dienstver'iening van overheidswege, het verenigingsleven, de godsdienstuitoefening, het on- derwijs, de verzorging van bejaarden, medische, sociale en culturele doeleinden en daarmee gelijk te stellen niet-commerciële instellingen; cmet de bestemming verband houdende bouwwerkën, geen gebouwen zijnde, alsmede voor tuinen bij de gebouwen. 2. De woonhuizen moeten worden gebouwd als eengezinshuizen. 3. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouwwerken mogen uitsluitend woraen ge- bouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna gegeven aanwij- zingen: a. de in lid 1 bedoelde gebouwen moeten zijdelings aaneen worden gebouwd; b. de in lid 1 bedoelde gebouwen mogen in de zijerfscheiding worden ge- bouwd c. de voorgevel van de gebouwen moet in de voorgevelbebouwingsgrens wor- den geplaatst; d. de gebouwen moeten worden afgedekt met een kap; e. de voorgevelbreedte van een woonhuis moet tenminste 5.00 m bedragen; f. de inhoud van een woonhuis mag niet minder dan 150 m3 en niet meerdan 300 m3 bedragen. - 5 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 6