4e afd. 26 oktober 1978 12e WIJZIGING LEGESVERORDENING 115 Heemstede, 17 oktober 1978. Aan de raad, De bedragen welke zijn vermeld in het tot de legesverordening behoren- de tarief, zijn laatstelijk verhoogd bij uw besluit van 27 oktoberl977, nr. 120 en wel in het algemeen met 5%. Blijkens de circulaire van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken d.d. 24 juli 1973, nr. FH 70/U 1731, mogen de legestarieven etc. met ingang van 1 januari aanstaande met maximaal 3,5% worden verhoogd. Wij achten het gewenst dat tot deze verhoging wordt besloten. Evenals in vorige jaren is gebeurd, geven wij u in overweging van dever- hoging uit te zonderen de leges voor abonnementen op raadsstukxen, raads- verslagen enz. Verder zijn er enkele bedragen welke ingevolge wettelijke bepalingen niet mogen worden verhoogd, zoals de tarieven op grond van de Jachtwet en enkele leges voor het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsregister en uit registers van de burgerlijke star.d. Bedragen van f 1,-- waren gemakshalve te handhaven. Wij maken van deze gelegenheid gebruik u voor te stellen in rubriek II.A.2 een tarief op te nemen voor notulen van openbare commissievergade- ringen. Volgens de geldende verordening moet voor deze notulen f 0,45 per bladzijde worden betaald. Mede gelet op de kostprijs achten wij dit bedrag te hoog. Een tariefvan f 0,15 per bladzijde is o.i. redelijk. Verder kan het tarief voor een ongetekend bewijs van inschrijving in de registers van de burgerlijke stand (rubriek II.D.l.a) vervallen, derge- lijke bewijzen worden thans niet meer verstrekt. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De se:retaris, W.H. van den Hoek, De burgemeester, G.J. Willemse, wnd. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 1