2e afd. 1 december 1978 SEGRQIINGEN_1979 109 Heemstede, 19 september 1978. Aan de raad, 'Hierbij bieden wij u ter vaststeliing aan de begroting van inkomsten en uitgaven der gemeente, alsmede de begroting van het gemeentelijk technisch be'drijf en het grondbedrijf voor het dienstjaar 1979. Voorts wordt hierbij ter goedkeuring aan u voorgelegd de begroting van de Heernsteedse Sportstichting voor dat jaar. Tenslotte bieden wij u de meerjarenbegroting tot 1983 aan. Behandeiing begroting 1979 De gewijzigde procedure van behandeiing van de begroting 1978 bleek geen onverdeeld succes. Daarom is aan de fraktievoorzitters gevraagd hierop nader in te gaan, opdat de procedure verbéterd kon worden. Naar aanleiding van de reacties en na overleg met de cornmissies voor algemene bestuurs- zaken en de gemeentefinanciën, stellen wij u voor eerst de begroting in de onderscheiden commissies te behandelen, alvorens de vragen die in de memorie van antwoord moeten worden opgenomen, bij ons in te dienen. Evenals vorig jaar is het uitgangspunt, dat in de commissie-vergaderingen zoveel mogelijk feiteiijke vragen worden afgedaan. De feiteiijke vragert, die niet direkt kunnen worden afgedaan, zullen zo snei mcgelijk na de vergadering beantwoord worden. De niet afgehandelde vragen uit de commissie of andere naar aanieiding van de commissiebehandeling opkomende vragen, meestal beleidsvragen, zullen daarna bij ons ingediend worden, waarna beant woording in de memorie van antwoord plaats zal vinden. Deze memorie van antwoord vorint de leidraad voor de behandeling van de begroting op 30 november en 1 december a.s. Een tijdschema voor de behandeling treft u separaat aan.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 1