5e afdeling 14 december 1978 149 Aanwijzing terreinen van het specifieke welzijn, waarop planning gere- aliseerd dient te wocden; vaststelling van de procedure, die bij de voorbereiding van die planning wordt gevolgd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 6 november 1978; beslui t: I het terrein, bestreken door de rijksbijdrageregelingen sociaal-cultu- rele activiteiten, gecoördineerd bejaardenwerk en kinderdagverblijven, aan te wijzen als terrein, waarop de pianning gerealiseerd behoort te worden; II te bepalen dat bij de voorbereiding van plannen en programma's de vol- gende procedure wordt gevolgd; 1. Inventarisatie De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn inventariseert de in de gemeente aanwezige en wenselijke voorzieningen en van de in de regio -voorde gemeente beschikbare - aanwezige voorzieningen. Zij verzamelt en bewerkt de gegevens omtrent de behoeften en wensen van de bevolking. Bij haar werkzaamheden draagt zij er zorg voor, dat de me- ningen van alle betrokkenen, overheid, particulier initiatief en bevol- king, naar voren komen en tevens, dat deze meningen op onbevangen wijze kunnen worden geuit. De commissie systematiseert de verzamelde gegevens en legt deze vast in een concept-inventarisatie-nota. Zij streeft er naar om deze werkzaam- heden voor 1 april 1979 af te ronden. Het concept van de inventarisatie- nota ligt gedurende een tijdvak van 14 dagen ter visie op de qemeente- secretarie. Gedurende de termijn van ter visie legging wordt een ieder in de gelegen- heid gesteld aan te geven welke voorziening, activiteit of behoefte op onbevredigende wijze in de inventarisatienota tot uitdrukking komt. De commissie stelt vervolgens de inventarisatienota vast. Zij brengt de nota ter kennis van burgemeester en wethouders. 2. Aanbevelingen voor het bel.eid Op basis van de inventarisatie-nota doet de commissie burgemeester en wethouders aanbevelingen voor het beleid. Zij streeft er naar om dit voor 15 mei 1979 te doen. 3. Ontwerp-plan Conform het bepaalde in artikel 2, tweede lid, van de verordening com- missie planvoorbereiding specifiek welzijn, besluiten burgemeester en wethouders, gehoord de raadscommissie welzijn en maatschappelijke zorg, of de commissie kan overgaan tot de vervaardiging van concept-plannen. Van deze beslissing wordt de gemeenteraad en de commissie voor 1 juni 1979 in kennis gesteld. -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 26