149 De concept-plannen kunnen vervolgens v/orden vervaardigd. Er wordt naar gestreefd dat voor 1 juli 1979 te doen. 4. Inspraak over ontwerp-plaii De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn organiseert de inspraak over de concept-plannen. De ontwerp-plannen zullen gedurende 1 maand ter visie worden gelegd op de gemeentesecretarie. Gedurende de termijn van tervisielegging wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om een bezwaarschrift tegen de con- cept-plannen in te dienen. De commissie doet verslag van de resultaten van de inspraak en adviseert over de ingediende bezwaarschriften. Het orgaan dat de concept-plannen heeft vastgesteld, geeft vervolgens aan öf en op welke punten de concept-plannen gewijzigd moeten worden naar aanleiding van de inspraak en de ingediende bezwaarschriften. 5. Vaststelling plan Voor 15 september 1979 wordende gemeenteraad het concept-plan,het verslag van de comrnissie over de resultaten van-de inspraak en de ingediende be- zwaarschriften en een nota van eventuele wijzigingen naar aanleiding daar- van, aangeboden. De gemeenteraad stelt het plan vast. Daarbij spreekt hij zich uit over de ingediende bezwaren. 6. Programma's Conform het bepaalde in artikel 2, tweede lid van de verordening plan- voorbereiding specifiek welzijn, besluiten burgemeester en wethouders of de commissie tot vervaardiging van concept-programa's kan overgaan. Deze beslissing brengen zij binnen 14 dagen na de vast.stellipg van de plan- nen ter kennis van de gemeenteraad en de commissie. De instellingen en activiteiten, die in de inventarisatie-nota worden opgenomen als potentiële aanbieders van activiteiten worden uitgenodigd om op'basis van het concept-plan werkprogrammas in t.e leveren. De werkprogramma's kunnen zonodig worden bijgesteld zodra het plan is vastgesteld. Vervolgens wordt overleg gevoerd met de instellingen en activiteiten en worden de werkprogramma's tot één concept-programma ineengeschoven. Er wordt naar gestreefd het concept-programma voor 1 november 1979 te vervaardigen. Het concept-programma ligt ter visie op de gemeentesecretarie gedurence een tijdvak van een maand. Een ieder kan bezwaren inaienen bij de gemeen- teraad, gedurende het tijdvak van de tervisielegging. De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn is bevoegd advies uit te brengen over de ingediende bezwaren. Het programma wordt vastgesteld door de gemeenteraad. Daarbij spreekt deze zich uit over de ingediende bezwaren. Er wordt naar gestreefd deze vaststelling voor 1 januari 1980 te doen plaatsvinden. 5e afd. 14 december 1978

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 27