Hoofdstuk I. Doelstellingen. Door de gemeenteraad is in zijn vergadering van 29 april 1976 hat be- leidsplan, fase 1, vastgesteld. Deze fase geeft in beschrijvende vorm weer welke situatie het gemêente- bestuur wil bereiken. Het hele "gemeentelijk leven" is hierbij onder de loep genomen. De voornemens, die worden nagestreefd, zijn opgenomen in hoofddoelstel- lingen, doelsteliingen en subdoelstellingen. Voor het te voerën personeelsbeleid in de gemeente is het onderdee! met betrekking tot de personele aangelegenheden van groot belang. De hierbij geformuleerde doelstellingen vormen de basis voor de perso- neelsnota. Het lijkt ons daarom goed de doelstellingen en subdoelstellingen hier- onder in zijn geheel op te nemen. Wij kunnen ons voorstellen dat deze wat formeel geformuieerde (sub) doelstel1ingen niet voor iedereen helder en duidelijk zijn. Daarom hebben wij getracht, hierop een r.adere toelichting te geven. 04.01 Doeistelling. Het personeelsbestand van de gemeente kwalitatief en kwantitatief af- stemmen op het bereiken van ae gestelde doeien. Toelichting. Het zal duidelijk zijn dat de ve'rwezenlijking van aTie doelsteilinger., zowel de financiële als personele capaciteit te boven gaac. Het streven is er op gericht om de kwaliteit van het anbtelijk appa- raat af te stemmen op hetgeen noodzakelijk is cm de gemeentelijke ta- ken goed uit te voéren. Daarnaast dier.t uiteraard cver voldoende mankracht beschikt te kunnen worden om de werkzaamheden binnen een redelijke periode te kunnen realiseren. Bij de onderdelen vorming, opleiding, werving en selectie zai hierop nader worden ingegaan. 04.01.01 Subdoelsteiiing. Bij het aantrekken van medewerkers(sters) uitgaan van huidige en toe- komstige taken van het gemaentelijk apparaat en van een eventueie over- dracht var. taken aan het gewest. Personeelsnota.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 33