w-êTMim. jvüu-vf 14 december 1978 AANLEGGEN VERHARD PAD SPORTPARK Heemstede, 28 november 1978. Aan de raad, Door liet bestuur van de Heemsteedse Sportstiching is gevraagd een kre- diet beschikbaar te stellen voor het aanleggen van een verhard pad naar het clubgebouw van de voetbalvereniging "Spaarnevogels" Het clubgebouw is gelegen aan de Ringvaart. Thans moeter. de bezoekers van zowel het clubgebouw als de kleedkamers over de velden lopen om hun doel te bereiken. Dit kan, vooral na regenval waardoor een drassige gras- mat ontstaat, erg hinderlijk zijn. Bovendien wordt de bevoorrading van de kantine bemoeilijkt, daar een vrij zware vrachtauto vaak niet kan worden toegelaten op de velden om het ma- ken van sporen tegen te gaan. Tenslotte wordt het pad noodzakelijk geacht voor de aanvoer van materialen voor de uitbreiding en wijziging van het clubgebouw. Het pad zal een lengte krijgen van ongeveer 170 meter. Het projekt is aangemeld voor het beleidsplan. De kosten werden toen ge- raamd op f 8.000,--.-Dit bedrag was echter bedceld voor het aanleggeri van een betegeld voetpad vanaf ae Ringvaartlaan naar het clubgebouw van de honkbalclub "R.C.H.-Cenentbouw". Dit pad wordt echter minder urgent geacht dan het pad naar "Spaarnevogeis De kosten worden, blijkons de u ter inzage gelegde stukken, begroot op f 19.400,--. Wij stellen u voor, blijkens bijgaand ontwerp-besluit, aan ons een kre- diet van f 19.400,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 67