4e afd. 22 februari 1979 23 van het onderwijzend personeelVoor het openbaar onderwijs zal de wet- houder van onderwijs worden aangewezen. De rijksinspecteur is bereid als adviseur te fungeren, terwijl ad hoc ook andere adviseurs kunnen worden aangetrokken, zoals de directeur en/ of medewerkers van de S.A.B.D. en van het Muziekcentrum Zuid-Kennemer- iand. De mogelijkheid om de commissie uit te breiden met enkele ge'înte- resseerde, deskundige inwoners, dient o.i. te worden opengelaten. De dienst Economische Zaken van de gemeente Haarlem zal een prognose opstellen van het aantal leerlingen in 1932 en 1987 met vermelding van de consequenties voor het voortbestaan van scholen, rekening houdend met de trek" van de leerlingen. De redactiecommissie zal moeten zor- gen voor het verstrekken van de nodige basisgegevens en voor begelei- ding van de werkzaamheden van de dienst Economische Zaken. De volgende tijdplanning zal worden aangehouden (voor zover nu nog van belang) a. voorbereiding opdracht redactiecommissie: maart 1979: samensteliing redactiecommissie; opdracht aan deze commissie. b. Samenstelling prognosenota: februari 1979: inzending gegevens aan de dienst Economische Zaken; april 1979: ontvangst gegevens van de dienst Economische Zaken; september 1979: redactiecommissie brengt prognosenota uit; oktober 1979: bespreking door burgemeester en wethouders en toezending aan schoolbesturen, schoolraad, oudercommissies, hoofden van scholen, S.A.B.D. met verzoek te reageren vöör 1 fe- bruari 1980; februari/maart 1980: behandeling door burgemeester en wethouders, on- derwijscommissie, gemeenteraad en schoolbesturen. c.Samenstelling integratienota: mei/december 1979: redactiecommissie stelt nota samen; januari 1980: bespreking door burgemeester en wethouders en toezending aan de onder b genoemde instanties met verzoek te reageren vöôr mei 1930; juni/augustus 1980: behandeling door burgemeester en wethouders, onder- wijscommissie, gemeenteraad en schoolbesturen. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 36