23 d. Nota met betrekking tot taak S.A.B.D. en andere externe adviseurs: januari/mei 1980: redactiecommissie stelt nota samen; juni 1930: bespreking door burgemeester en wethouders en toezending aan de hiervoor genoemde instanties met verzoek te reageren vöör oktober 1930; oktober/november 1980: behandeling door burgemeester en wethouders, onderwijscommissie, gemeenteraad en schoolbestu ren. Aanvankelijk lag het in de bedoeling in de onderwijsnota ook een af- vloeiingsregeling voor onderwijzend personeel op te nemen. In verband met het spoedeisende karakter hiervan hebben wij besloten niet te wach ten op de onderwijsnota, maar op korte ternijn een regeling voor te be reiden. Wij streven ernaar een afvloeiingsregeling in uw april-vergade ring aan de orde te stellen. De tijdplanning is vrij krap opgezet. In verband met de noeilijke per- soneelssituatie op de betrokken secretarie-afdeling is het ook aller- minst zeker dat de gestelde termijnen gehaald zullen worden. Wij stellen u voor in te stemmen met het procedurevoorstel Hierbij merken wij nog op dat, rekening houdend met de beleidslijnen die voortvloeien uit bovenstaande deelnota's van de onderwijsnota, een afzonderlijke nota, voorbereid door vertegenwoordigers van gemeentebe- stuur en openbaar onderwijs, zal worden uitgebracht over het onderwerp "bestuurscommissies openbare scholen". Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd. -3- 4e afd. 22 februari 1979

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 37