2e afd. 22 februari 1979 WIJZIGING KABELNET GLIP I 25 Heemstede, 30 januari 1979. Aan de raad, De ca. 450 woningen in de wijk "Glip I" worden gevoed vanuit één trans- formatorstation "Meer en Berg", dat aan de rand van dit woongebied isge- situeerd. De toenemende belasting, met als gevolg daarvan grotere stromen, veroor- zaakt energie- en spanningsverlies. Om de bedrijfszekerheid te kunnen blijven garanderen is de bouw van een tweede transformatorstation nood- zakel i jk. Dit station is geprojekteerd aan de Piersonstraat nabij de berging van de kleuterschool "Windekind", van waaruit het oostelijk gedeelte van "Glip I" gevoed zal worden. Voorts zal de opbouw van het net worden aangepast, waarbij de grote laagspanningsverdeelkast in de Troelstralaan zal vervallen en worden ver vangen door twee kleine verdeelkasten aan het begin en het eind van de Troelstralaan. Via de geplande verdeelkast aan de Van Houtenstraat zal een koppelmoge- lijkheid worderi gecreëerd tussen de transformatorstations "Meer en Berg" en aan de Piersonstraat. Tenslotte zal door middel van een te maken sectiekast aan De Visserstraa een netverbetering in "Glip-west" tot stand worden gebracht. De kosten vrorden geraamd op 129.500,--, te weten 43.500,— voor het hoogspanningsgedeelte en 86.000,-- voor het laagspanningsgedeelte. In de begroting 1979 van het gemeentelijk technisch bedrijf is dit pro- jekt, in bijlage C, als "memorie" opgenonen. Het plan ligt voor u, op de gebruikelijke wijze, ter inzage. Wij stellen u voor, conform bijgaand ontwerp-besluit, een krediet van 129.500,— beschikbaar te stellen voor wijziging van het kabelnet in "Glip I". Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 43