22 februari 1979 26 eenzelfde besluit te nemen, waarna wij de besluiten zullen toezenden aar. de voorzitter van de Werkgroep en aan Burgemeester en Wethouders van Haarlem, welk college overeenkonstig artikel 26 van de regeling zal zorgdragen voor het aanvragen van de ingevolge artikel 6 van de Wet Gemeenschappelijke Regelingen vereiste goedkeuring van de Kroon en voor de publicatie in de Staatscourant. üe raad van de gemeente Heemstede; gelezen de brief van de voorzitter van de Werkgroep Regionale Brand- weer Kennemeriand d.d. 9 januari 1979; gelezen het voorstei van burgemeester en wethouders d.d. 30 januari j i overwegende, dat zijn besluit d.d. 30 maart 1978 nr. 39, wijziging behoeft in verband met de beslissing van de gemeenteraad van Velsen, om de gemeenschappelijke regeling Regionale Brandweer Kennemerland niet aan te gaan; zijn besluit d.d. 30 maart 1973 nr. 39, tot vaststelling van de gemeen- schappelijke regeling Regionale Brandweer Kennemerland als volgt te wij- zigen: I. In de aanhef wordt de naam Velsen geschrapt. II. In artikel 7, lid 1 wordt sub c. geschrapt. III. In artikel 12 wordt lid 1 als volgt gelezen: "Het algemeen bestuur kiest uit zijn midden een voorzitter". IV. In artikel 14 wordt lid als volgt gelezen: "De commissie kiest uit haar midden een voorzitter". V. Artikel 29 vervalt. VI. Voor "artikel 30" wordt gelezen "artikel 29". Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd. BESLUIT: -2- 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 46