4e afd GEWIJZIGD EXEMPLAAR 22 februari 1979 EXTRA KREDIETEN VOORWEGSCHOOL 27 Het hoofd van de Voorwegschool heeft extra kredieten gevraagd voor aan- schaffing van: a. leermiddelen wegens uitbreiding van het aantal leerlingen van het vierde leerjaar; b. materialen voor lichamelijke opvoeding; c. inrichting hoofdenkamer, documentatiecentrum enz. Ter toelichting merken wij het volgende op. Ad a. Het aantal leerlingen van het vierde leerjaar is thans 40, ter- wijl voor diverse vakken slechts leermiddelen voor 35 leerlingen aanwe- zig zijn. In verband hiermee wordt een krediet gevraagd van f 1.134, Ad b. In het gymnastieklokaal zijn verscheidene materialen die nodig zijn voor het onderwijs, niet aanwezig. De inspecteur van het lager on- derwijs heeft na overleg met de inspecteur voor de lichamelijke opvoe- ding geadviseerd tot een aanzienlijke uitbreiding. De kosten hiervan wor- den begroot op f 13.000,--. Ad c. De derde aanvraag betreft materialen voor de leerlingen-administra- tie, inrichting hoofdenkamerdocumentatiecentrum, gemeenschapsruimte en handenarbeidlokaaleen nieuwe rekenmethode voor de klassen 1, 2 en 3, nieuwe atlassen voor de klassen 4 en 5, audiovisuele hulpmiddelen en boekjes voor niveaulezen tot een totaalbedrag van f 18.160, Wij achten het verantwoord dat de aanvragen tot de genoemde bedragen wor- den ingewilligd en stellen u derhalve voor extra kredieten tot een to- taalbedrag van f 32.294,beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek De burgemeester G.J. Willemse, wnd. Heemstede, 6 februari 1979. Aan de raad,

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 49