17 leden ter inzage gelegd. Burgemeester en wethouders bepalen welke in de vorige voizin be- doelde stukken voor een ieder ter inzage zullen liggen. Artikei 9. 1. De vergaderingen van een commissie worden in het openbaar gehou- den, tenzij het algemeen belang, dan wel een zwaarwegend particu- lier belang zich hiertegen verzet. Met inachtneming hiervan bepalen burgemeester en wethouders wel- ke onderwerpen in een besioten vergadering zullen worden behan- deld. 2. Van een openbare commissievergadering wordt op gelijke wijze ken- nis gegeven als met betrekking tot de vergaderingen van de raad geschiedt. 3. De deuren van een vergadering van een commissie worden gesloten wanneer de voorzitter dit noodzakeiijk acht of tenminste twee leden dit vragen. De commissie beslist vervolgens of met gesloten deuren zal worden vergaderd. 4. Indien de commissie bezwaar heeft tegen een besluit van burgemees- ter en wethouders om een onderwerp in een besloten vergadering te behandelen, kan zij tot burgemeester en wethouders een gemotiveerd verzoek richten om een nadere beslissing te nemen. Het onderwerp wordt evenwel terstond behandeld in de besioten vergadering, in- dien naar het oordeel van de voorzitter de behandeiing daarvan geen uitstel kan lijden. Artikel 10. 1. Een commissie mag niet beraadslagen of tot stemming overgaan in- dien niet ten minste de helft van het aantai leden tegenv/oordig is. 2. Indien het vereiste aantai leden niet is opgekomen, kan de voor- zitter met een tussentijd van ten mniste 24 uren een nieuwe ver- gadering beleggen. In deze vergadering kunnen 4e dan aanwezige le- den beraadslagen en besiuiten over de onderwerpen, die vcor de eerste vergadering aan de orde waren gesteld. 3. In de vergaderingen heeft ieder lid der commissie éên stem. De besluiten worden met volstrekte meerderheid van stemmen genomen. Het gevoelen van een eventuele minderheid wordt, indien deze dit wenst, in een voorsteladvies of rapport vermeld. 4. Bij staken van de stemmen wordt geen voorsteladvies of rapport uitgebracht, maar worden de verschillende meningen medegedeeld. 4e afd. 22 februari 1979

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 8