2e afd. 29 maart 1979 33 Het verschil tussen de werkelijke lasten en voornoemde vraaghuur, zal worden gedekt door een jaarlijks stijgende bijdrage van het rijk. Het bouwplan ligt op de gebruikelijke wijze voor u ter inzage. Wij stellen u voor, conform bijgevoegd ontwerp-besluit, aan de r.k. woningbouwvereniging "St. Joseph" medewerking te verlenen voor de bouw van 12 woningen aan de Lindenlaan. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 maart 1979, alsmede het advies van de commissie voor de volkshuisvesting en ruimte- lijke ordening; gelet op de desbetreffende bepalingen van de woningwet, het besluit gel- delijke steun volkshuisvesting en de beschikking geldelijke steun huur- woningen 1975; I. Ten behoeve van de stichting van 12 woningen aan de Lindenlaan uit 's rijks kas aan te vragen en te aanvaarden: a. een voorschot ter financiering van de stichtingskosten, groot f 340.666,90, af te lossen in 50 jaren en tegen een door de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening nader te bepalen rentepercentage; b. een jaarlijkse bijdrage in het exploitatietekort. II. Na ontvangst van het onder I vermelde voorschot of gedeelten daarvan, deze te verstrekken aan de r.k. woningbouwvereniging "St. Joseph" te Heemstede, toegelaten als vereniging uitsluitend werkzaam in het.belang van de volkshuisvestingtegen dezelfde_2_ Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd. BESLUIT:

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 16