4e afd. 29 riaart 1979 GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING SCHOOLARTSENDIENST 29 Heemstede, 27 februari 1979. Aan de raad, De commissie van beheer van de schoolartsendienst voor Heemstede, Bloe- mendaal en Zandvoort heeft ons voorgesteld medewerking te verlenen aan de totstandkoming van een nieuwe gemeenschappelijke regeling. In artikel 13 van de bestaande gemeenschappelijke regeling, welke is vastgesteld bij uw besluit van 29 juni 1950, laatsteiijk gevvijzigd bij uw besluit van 30 september 1954, is bepaald dat aangesloten gemeenten in de kosten van de dienst bijdragen naar verhouding van het aantal inwoners. De commissie acht het meer in overeenstemming met de doelstel ling van de regeling de bijdragen van de gemeenten.af te stemmen op het aantal kinderen dat aan de zorgen van de dienst is toevertrouwd. Ook he rijkssubsidie is op het aantal kinderen afgestemd. Het komt de commissie verder gewenst voor de regeling ook op andere punten te moderniseren. Met het door de commissie van beheer in overleg met de secretarie opge- stelde ontwerp kunnen wij ons verenigen. Dit ontwerp behoeft o.i. ver- der geen toelichting. Wij stellen u voor door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit een nieuwe gemeenschappelijke regeling vast te stelïen. De cclleges van burgemeester en wethouders van Bloemendaal en Zandvoort zullen aan de raden van die gemeenten eenzeifde voorstel doen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 1