2e afd. 29 maart 1979 39 b 3E WIJZIGING UITKERINGSVERORDENING De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, d.d. 11 oktober 1976, nr4822; BESLUIT A. De Uitkeringsverordeningvastgesteld bij zijn besluit van 29 april 1970, nr48, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: I. In artikel 11, le lid, wordt tussen de woorden "wordt" en "gedu- rende" ingevoegd behoudens het bepaalde in artikel 13,"; het woord "dagen" wordt vervangen door "werkdagen" en direkt daarach- ter wordt toegevoegd "bij een vijfdaagse werkweek". II. Artikel 13, le en 2e lid, worden herschreven als volgt: 1. De uitkering, bedoeld in artikel 11, eindigt met ingang van de dag waarop de werkloosheid eindigt. Indien daarna opnieuw onvrijwi11ige werkloosheid intreedt en de belanghebbende kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enige uitkering terza- ke van die werkloosheidwordt de uitkering opnieuw toegekend vo°r een periode gelijk aan het verschil tussen 130 werkdagen en het aantal dagen waarover reeds uitkering was genoten. 2. Indien aan het gestelde in de tweede volzin van het vorige lid toepassing wordt gegeven, eindigt de opnieuw toegekende uitke- ring in ieder geval op de dag, liggende een jaar na de in arti- kel 11, lid 1, bedoelde dag van het ontslag, ongeacht of in to- taal over 130 werkdagen uitkering is genoten. III. In artikel 15, 2e lid, wordt het woord "dagen" vervangen door het woord "werkdagen" en wordt daarachter toegevoegd "bij een vijf- daagse werkweek". IV. In artikel 19, 2e lid, worden tussen de woorden "standplaats" en "als" ingevoegd de woorden "en indien dat niet tevens de woonplaats is ook in die woonplaats". V. Artikel 24, le lid, sub g, wordt herschreven als volgt: .3

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 31