2e afd 29 maart 1979 40 b. het bepaalde in artikel E 5, le lid, onder e, wordt herschre- ven als volgt: e. of verdere maatregelen of voorzieningen nodig zijn in het belang van het herstel van zijn gezondheid, dan wel in het belang van het behoud, het herstel of de bevordering van zijn arbeidsgescliiktheid als bedoeld in de artikelen P 6, P 7 en P 8 van de Algemene burgerlijke pensioenwet. c. aan artikel E 5 wordt toegevoegd een 3e lid, luidende: 3. Burgemeester en wethouders verzoeken, indien daar naar het oordeel van de in lid 1 bedoelde geneeskundige aanleiding toe is, de directie van het Algemeen burgerlijk pensioen- fonds de ambtenaar in aanmerking te brengen voor maatrege- len of voorzieningen in het belang van het herstel vanzijn gezondheid dan wel in het belang van het behoud, het herstel of de bevordering van zijn arbeidsgeschiktheid als bedoeld in de artikelen P 6, P 7 en P 8 van de Algemene burgerlijke pensioenwet. VII. a. in artikel E 18, le lid, worden de woorden "ambtelijk inkomen in de zin van de Algemene burgerlijke pensioenwet" geschrapten vervangen door het woord "inkomen". b. in artikel E 18, 2e lid, worden de woorden "zijn ambtelijk in- komen" geschrapt en vervangen door "het inkomen". c. aan artikel E 18 wordt toegevoegd een derde lid, luidende: 3. Onder het inkomen in de zin van dit artikel wordt verstaan het ambtelijk inkomen, in de zin van de Algemene burgerlijke pen- sioenwet, van de ambtenaar, vermeerderd met de uit arbeid of bedrijf, waaronder mede te verstaan vroegere arbeid of bedrijf, verkregen inkomsten van die gezinsleden die op grond van het bepaalde in artikel 9, le lid, van de regeling bedoeld in ar- tikel E 17, le lid, als gezinslid deelnemer zijn en niet uit hoofde van enige wettelijke regeling aanspraak kunnen maken op gehele of gedeeltelijke geneeskundige verzorging of op ge- hele of gedeeltelijke vergoeding van de kosten daarvan. Onder de inkomsten van de gezinsleden worden niet gerekend: a. het werkgeversaandeel in sociale en pensioenverzekeringen; b. het bedrag dat in die inkomsten is begrepen ter compensatie -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 36