4e atd- 29 maart 1979 41 OVERDRACHT PLANTSOENSTROKEN DR. J.R. THORBECKELAAN Heemstede, 13 maart 1979. Aan de raad, Een meerderheid van de huurders van de woningen Dr. J.R. Thorbecke- laan 5 tot en met 99 heeft ons gevraagd eraan mee te werken dat de plantsoenstroken aan de zuidzijde van de zes woningblokken aan de be- woners in onderhoud worden overgedragen. Het bestuur van de "Woning- stichting Heemstede", welke stichting die woningen beheert, heeft dit verzoek ondersteund. Alle huurders van de eerste vier woningblokken (gerekend van het zui- den Ult) en van het zesde blok wensen die overdracht, c.q. hebben daar- tegen geen overwegende bezwaren. Van het vijfde blok wenst niemand het onderhoud over te nemen. Naar ons oordeel bestaan tegen inwilliging van het verzoek geen bezwa- ren. Wij achten het gewenst dat daartoe alle plantsoenstroken om niet in eigendom worden overgedragen aan genoemde stichting, welke ingevol- ge uw besluit van 22 februari j.l., nr. 18, binnenkort ook de genoemde woningen in eigendom zai verkrijgen. De eigendomsoverdracht dient naar ons oordeel alie (zes) piantsoenstroken te betreffen. Voorzover de be- woners het onderhoud niet v/ensen over te nemen, zou het onderhoud even- als tot nu toe gebeurt, voor rekening van de gemeente uitgevoerd kunnen worden, zulks met dien verstande dat bij beëindiging van de huur van een woning het onderhoud in het vervolg zal worden bekostigd door de nieuwe huurder. Het bestuur van de "Woningstichting Heemstede" stemt met êén en ander m. Wij stellen u voor overeenkomstig bijgevoegd ontwerp te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 41