4e afd. 29 maart 1979 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEflHINGSPLANNEN RIVIERENWIJK 30 Heemstede, 13 maart 1979. Aan de raad, Bij uw besluit van 23 februari 1978, nr. 25, werd de herziening van de bestemmingsplannen 52 C (de IJssellaan) en van 52 B voor het gedeelte omgeven door de IJssellaan, de Reggelaan, de Hunzelaan en de Amstellaan in voorbereiding verklaard. De termijn van de werking van dat voorbereidingsbesluit is inmiddels ver- streken. Het is gewenst het plan 52 C en het gedeelte van het plan 52 B, uitgebreid met de bouwstroken aan weerszijden van de Dinkellaan, opnieuw in voorbereiding te verklaren. Zoals in ons voorstel van 7 februari 1978 werd medegedeeld, is de mogelijkheid van uitbreiding van de woningen wel- ke overeenkomstig de genoemde bestemmingsplannen zijn gesticht, deels uit gesloten en deels té beperkt. Het is de bedoeling om door middel van een wijziging van de genoemde bestemmingsplannen tegemoet te komen aan de re- delijke wensen van bewoners tot verruiming van hun woningen door aan- of uitbouw aan de achterzijde en voor hoekwoningen aan de bestaande zijgevel De herziening van het gedeelte van het plan 52 B behoort mede betrekking te hebben op de woonhuizen aan de Dinkellaan omdat de mogelijkheden van uitbreiding van deze woningen, evenals van de woningen aan de Amstellaan, Reggelaan, Hunzelaan en IJsseilaan tot 405i van de achtergevelbreedte tot een diepte van 2.75 meter is beperkt. Wij stellen u voor de herziening van het bestemmingsplan 52 B, voorzover betreft de terreinen, omgeven door de Amstellaan, de IJsselIaan en de Reggelaan,en de bouwstroken aan weerszijden van de Dinkellaan, alsmede de herziening van het bestemmingsplan 52 C, geheelin voorbereiding te verklaren. De genoemde gebieden zijn op de voor u ter inzage gelegde tekening rood omlijnd aangegeven. Burgemeester en wetho.uders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 9