4e afd. 26 april 1979 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLAN MANPADSLAAN NOORDZIJDE 46 Heemstede, 10 april 1979. Aan de raad, Bij uw besluit van 18 mei 1978, nr. 60, werd vastgesteld het bestemmings plan "Manpadslaan Noordzijde". Dit bestemmingsplan heeft betrekking op de gronden, gelegen ten westen van de Herenweg tussen Manpadslaan en Ri- vierenbuurt, waaronder de agrarische bedrijven ten noorden van de Man- padslaan. Door de adspirant-eigenaar van een van deze bedrijven is ver- zocht medewerking te verlenen aan uitbreiding van de bedrijfsbebouwing. De beslissing op dit verzoek zou moeten worden aangehouden totdat om- trent het bestemmingsplan onherroepelijk is beslist, waarna een bouw- vergunning zou moeten worden geweigerd. Genoemd bestemmingsplan biedt namelijk wel de mogelijkheid tot uitbreiding van het bestaande bedrijfs- gebouw aan de zuidzuide (hetgeen uit praktische overwegingen niet te verwezenlijken is), maar niet tot uitbreiding in oostelijke richting, zoals door aanvrager is verzocht. Tegen het verlenen van medewerking aan het verzoek bestaan, ook uit ste- debouwkundig oogpunt bezien, geen bezwaren. De commissie voor ruimte- lijke ordening en volkshuisvesting kan zich daarmee verenigen. Nadat een herziening van het bestemmingsplan in voorbereiding is ver- klaard, kan aan Gedeputeerde Staten een verklaring van geen bezwaar wor- den gevraagdals bedoeld in artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de herzie- ning van een gedeelte van het bestemmingsplan "Manpadslaan Noordzijde", aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening, in voorbereiding te verklaren. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 11