2e afd. 27 septenber 1979 VERBETERING LAAGSPANNINGSNET L. DE KEYLAAN EN OMGEVING 98 Heemstede, 14 september 1979. Aan de raad, Een gedeelte van het laagspanningsnet in de wijk ten oosten van de Raad- huisstraat heeft een zodanige configuratie, met daarnaast een te grote afstand tussen de laagspanningskasten, dat de bedrijfszekerheid van de levering niet meer optimaal is. Geiet op de moderne elektrische apparatuur in de huishoudens, waarbij met name gewezen wordt op koel- en vrieskasten(kisten)is de huidige situatie onaanvaardbaar Om hierin verbetering te brengen is een plan opgesteld om de afstand tussen de laagspanningskasten terug te brengen tot niet meer dan circa 200 meter. Tevens zullen enkele kabelgedeelten, met een doorsnede van 10 mm2, vervangen worden. Tenslotte zal een laagspanningskast geplaatst worden in de H. de Këijser- laan en in de Postlaan, waarbij de bestaande kabels gesplitst worden in aanvaardbare lengten en de nieuw te leggen kabels aangepast worden aan de gewijzigde indeling. Het onderhavige projekt is in bijlage C, behorende bij de begroting 1979 van het gemeentelijk technisch bedrijf, als memorie opgenomen. De kosten worden geraamd op 81.000,Het plan ligt voor u, op de ge- bruikelijke wijze, ter inzage. Wij stellen u voor, conform bijgaand ontwerp-besluit, een krediet van 81.000,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. G.J.Willemse, I.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 17