4e afd. 9S Heemstede, 4 septetnber 1979. Aan de raad, Bij hun besluit van 19 juni j.1., nr. 256, hebben gedeputeerde staten van Noord-Holland gedeeltelijk goedkeuring verleend aan het in uw ver- gadering van 18 mei 1978 vastgestelde bestemmingsplan" "Manpadslaan noord- zijde" Goedkeuring is onthouden aan: 1. artikel 11 en artikel 12, lid 3, wegens 'net ontbreken van een hoogte- maat; de hoogtematen zijn evenwel op de plankaart aangegeven, zodat het buiten de goedkeuring laten van deze bepalingen op een vergissing moet beruster,; 2. bepalingen in artikel 13, waarin de mogelijkheid tot de bouw van een dienstwoning op het noordelijke volkstuincomplex is opgenomen; de aanwezigheid van een dienstwoning op een complex als het onderhavi- ge is naar de mening van gedeputeerde staten geenszins gebruikelijk; van de bouw van een dienstwoning zal voorts naar hun oordeel een onge- wenste precedentwerking uitgaan; 3. bepalingen in artikel 14, waarin de aanlegvergunning voor het uitvoe- ren van bepaalde werken en werkzaamheden op voor Natuurgebied be- stemde gronden is gebonden aan een voorafgaande verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde staten; gedeputeerde staten zijn van mening dat de bescherming van natuurgebieden een aangeiegenheid is, welkevan meer dan louter lokaal belang is te achten en dat het verlenen van een aanlegvergunning voor alle in dergelijke gebieden uit te voeren werken gebonden dient te zijn aan een vooraf door hun college te verlenen ver- klaring van geen bezwaar; 4. aan de op de plankaart met rood omgeven plandelen: a. de bestemming "Bedrijven, subbestemming ambachtelijke bedrijven" van het perceelkadastraal bekend onder nr. 79z9, b. de bestemming "Recreatie, subbestemming volkstuinen" van de aangren- zende gronden. Met uitzondering van de onder 1 genoemde bepaling kunnen wij onsverenigen -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 19