4e afd. 27 september 1979 94 Artikel 2. De centrale post is werkzaam voor het grondgebied van de deelnemende gemeenten. Artikei 3. 1. Burgemeester en wethouders van de centrumgemeente worden mêt betrek- king tot de centrale post bijgestaan door een commissie van advies. 2. De commissie van advies wordt gevormd door: a. een vertegenwoordiger van iedere deelnemende gemeente, door burge- meester en wethouders van die gemeente aan te wijzen; de vertegenwoordiger van de centrumgemeente treedt op als voorzit- ter b. twee vertegenwoordigers van het ziekenfonds Spaarneland; c. de direkteur van de g.g. en g.d. of diens plaatsvervanger als ad- viserend lid, tevens secretaris. 3. De commissie van advies brengt gevraagd en ongevraagd advies uitover alle aangelegenheden betreffende de centrale post. De commissie wordt in ieder geval advies gevraagd over: a. de ontwerp-begroting en- jaarrekening b. de tekorten als bedoeld in artikel 4, iid 4; c. de toepassing van artikel 7. d. de toetreding tot, de uittreding uit en de wijziging en de ophef- fing van deze gemeenschappelijke regeling. 4. Burgemeester en wethouders van de centrumgemeente roepen de commissie van advies bijeen zo dikwijls als in het belang van de centrale post door hen nodig wordt geoordeeld of door burgemeester en vrethouders van een der buitengemeenten of door het ziekenfonds Spaarneland wordt gevraagd. In laatstbedoelde gevallen wordt de vergadering binnen één maand na dagtekening van het verzoek gehouden. Artikel 4. 1. In de financiële administr^tie van de g.g. en g.d. dienen de baten en lasten, de bezittingen, de vorderingen en de schulden van de centrale post afzonderlijk tot uitdrukking te kcmen. 2. Burgemeester en wethouders van de centrumgemeente zenden voor 1 juli voorafgaande aan het jaar waarvoor de begroting moet dienen de ontwerp begroting met toelichting aan burgemeester en wethouders van de buiten gemeenten en jaarlijks voor 1 juli de ontwerp-jaarrekening over het afgelopen jaar van de centrale post. Burgemeester en wethouders van de buitengemeenten kunnen eventuele bezwaren binnen twee maanden na toe- zending kenbaar maken. 3. Bij de opstellirig van de begroting van de centrale post wordt er van uitgegaan dat de kosten van de centrale post volledig worden vergoed door de ambulancediensten, die vergunning hebben tot het verrichten van ambulancevervoer. 4. Indien er, ondanks het bepaalde in het vorige lid, een niet te verre- kenen tekort zou ontstaan dan wordt dit tekort jaarlijks over de deel- nemende gemeenten omgeslagen naar verhouding van de aantallen inwoners van deze gemeenten volgens de door het Centraal Bureau voor de Statis- tiek gepubliceerde bevolkingscijfers per 1 januari van het betrokken begrotingsjaar Artikel 5. 1. De toetreding of de uittreding van een gemeente kan bij besluit vande raad van die gemeente plaatsvinden.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 6