4e afd. 25 oktober 1979 AANSCHAFFING MEUBILAIR OPENBARE VOORWEGSCHOOL 108 Heemstede, 2 oktober 1979. Aan de raad, Ten behoeve van de Voorwegschool is de aanschaffing van enig meubilair noodzakelijk. Het betreft de vervanging van 125 leerlingsets, twee on- derwijzersstoelen en de eerste aanschaffing van 35 stapeltabouretten. Ten aanzien van de aanschaffing van de leerlingsets merken wij ter toe- lichting op dat u bij uw besluit van 27 april 1979, no. 53, de nodige gelden voor vervanging van 70 leerlingsets beschikbaar heeft gesteld. De nog in gebruik zijnde oude leerlingsets zijn dermate versleten dat vervanging daarvan nu noodzakelijk is. Wat betreft de aanschaffing van de stapeltabouretten merken wij op, dat u bij uw besluit van 22 februari 1977, no. 27, gelden beschikbaar heeft gesteld voor de aanschaffing van handarbeidtafelsDaar het ontbreken van daarbij behorende tabouretten bij de handarbeidlessen regelmatig problemen oplevert, achten wij aanschaffing noodzakelijk. Wij nemeh daar- bij in aanmerking dat de tabouretten ook voor andere aktiviteiten goed gebruikt kunnen worden. Twee onderwijzersstoelen dienen wegens slijtage vervangen te worden. De inspekteur van het kleuteronderwijs en van het lager onderwijs heeft omtrent de aanschaffingen positief geadviseerd. De kosten van het boven-genoemde worden geraamd op f 19.570, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor het benodig- de extra krediet beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 15