4e afd. 25 oktober 1979 110 - conform hetgeen besloten werd bij de behandeling van de heroverwegings- projekten, is voor de hinderwetvergunningen een gedifferentieerde ta- riefstelling opgenomen (VNG-model); - het tarief voor een jachtakte, als bedoeld in artikel 79 van de Jacht- wet, moet worden geschrapt, daar dit wetsartikel inmiddels is vervallen - ook de leges voor bouwvergunningen zijn aangepast conform uw besiuit bij de behandeiing van-de heroverwegingsprojekten; - het verhoogde tarief dat geldt voor bouwvergunningen waarbij ingevolge een wettelijke bepaling een publikatie in de Nederlandse Staatscourant en/of een dagblad is voorgeschreven, behoort o.i. ook te gelden voor aanlegvergunni ngen - bepaiingen over het vervallen van bouwvergunningen etc. en over terug- betaiing van niet of niet ten volie gebruikte abonnementen zijn opgeno- men in de ontwerpverordening en kunnen dus in de tarieventabel gemist worden; - de bepalingen inzake de ventvergunningen dienen enigszins te worden aangevuld (de wenseiijkheid daartoe is in de praktijk gebleken); - de kosten van lijkschouwing worden voortaan rechtstreeks met de nabe- staanden (begrafenisondernemer) verrekend, zodat de gemeente niet meer de administratie behoeft te voeren en dus de hierop betrekking hebbende bepaling geschrapt kan worden. Wij geven u in overweging een verordening en een tarieveniijst vast te stelien overeenkomstig bijgevoegde ontwerpen. Burgemeestar en wetho'uders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 20