110 b. de hiervoor in dit artikel genoetnde rechten worden met de helft verhoogd ingeval noch de bruid, noch de bruidegom of tenminste één van de wederzijdse ouders in één van de gemeenten Benne- broek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede e.n Spaarnwoude, HaarlemmermeerHeemstede, Velsen of Zandvoort woonachtig is. c. het van gemeentewege beschikbaar stellen van getuigen, per getuige i 6,55 3. Trouwboekjes a. een trouwboekje 5,30 b. een duplicaat van een trouwboekje 5,95 E. Kadaster. daarvan 6,55 b. in de overige gevailen per kwartier of een gedeelte daarvan 1,65 één en ander ongeacht het resultaat van de bedoelde verrichting. 2. Het door de beianghebbende zelf maken van kopieën of schetsen uit de plans of uittreksels uit de leggers be- 3. Het al dan niet schriftelijk verstrekken van een opgave van gegevens uit de onder 1 bedoelde stukken tot vijf perceien 6,55 voor elk perceel meer 0,95 F. Kiezersregister. Een afschrift van het kiezersregister per stemdistrikt G. Gemeentelijk technisch becrijf. 1. Lichtdrukken van planner., kaarten of tekeningen uit net archief van het gemeentelijk technisch bedrijf voorzover deze 1ichtdrukken ten verkoop in voorraad zijn, .per dm2 0,15 2. Het raadplegen of inzage nemen van de onder 1 genoem- de plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of gedeelte daarvan 2,60 elk kwartier of gedeelte daarvan, daaraan besteed 3,95 4. Het laten vervaardigen door een ambtenaar van het gemeentelijk technisch bedrijf van de onder 3 genoem- de kopieën, voor elk kwartier of gedeelte daarvan 6,55 5. Afdrukken, door derden vervaardigd van de onder 1 ge- noemde piannen, kaarten of tekeningen per dm2 1,-- H. Verkiaringer. omtrent personer I. Paspoorten. -14- 4e afd. 25 oktober 1979 1. Het raadplegen van de bij het gemeentebestuur berustende kadastrale stukken: a. inaien daarbij de bijstand van een ambtenaar van de geraeente is verkregen, per kwartier of een gedeelte halve de onder 1 genoemde rechten, tot vijf percelen 2,10 voor elk perceel meer 0,35 of een gedeeite daarvan 26,35 3. Het met toestemming zelf maken van kopieën van de on- der 1 genoerade plannen, kaarten of tekeningen, voor

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 32