2e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 25 oktober 1979 CENTRALE VERWARMINGSINSTALLATIE VERVERSINGSHUIS GROENENDAAL 120 Heerastede, 16 oktober 1979. Aan de raad, De pachters van het verversingshuis "Groenendaalde gebr. Uitendaal, hebben verzocht medewerking te verlenen voor het aanbrengen van een centrale verwarmingsinstallatie. Momenteel wordt het verversingshuis verwarmd door middel van gashaarden en gasgestookte gevelradiatoren. Stooktechnisch gezien levert deze wijze van verwarming problemen op. De temperaturen in het gebouw zijn namelijk slecht te regelen en voor- al de gashaarden, waarvan de afvoeren zijn aangesloten op schoorsteen- kanalen, funktioneren niet' naar behoren. Het is o.i. daarom efficiënter het gehele gebouw te verwarmen door mid- del van een centrale verwarmingsinstallatie. In overleg met de pachters zijn wij overeengekomen dat de opdracht tot het aanbrengen van de centrale verwarmingsinstallatie door hen wordt verleend. De uitvoering zal echter geschieden naar richtlijnen en onder toezicht van het gemeentelijk technisch bedrijf. De pachters hebben gevraagd of de gemeente bereid is een deel van de aanlegkosten te financieren. Het gaat hierbij om een bedrag van f 30.000,- Wij hebben hiertegen geen bezwaar. De vergoeding hiervoor kan bepaald worden op basis van een annuïteit tegen een rente van 9en gedurende een looptijd van 15 jaar. De vergoeding bedraagt dan f.3.750,per jaar, welk bedrag bij de jaarlijkse verhoging van de pachtsom buiten beschouwing zal blijven. De pachters kunnen hiermede instemmen. Het plan ligt voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor, conform bijgaand ontwerp-besluit, een krediet van f.30.000,— beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H.van den Hoek De burgemeester O.R. van den Bosch

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 79