2e afd. 28 februari 1980 22 4E WIJZIGING UITKERINGS- EN PENSIOENVERORDENING WETHOUDERS VAN HEEMSTEDE De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de Wet van 5 juli 1979, S. 518, tot wijziging van de Algemene pensioenwet politieke ambtsdragers mede gelet op artikel V van de Wet van 23 mei 1979, S. 353, tot wijziging van de Algemene militaire pensioenwet en andere overheidspensioenv/etten en op artikel VII van de Wet van 11 april 1979, S. 304, tot wijzigingvan de Algemene burgerlijke pensioenwet en andere overheidspensioenwetten en van een aantal bepalingen in sociale verzekeringswetten die verband houden met bedoelde wetten; BESLUIT Artikel 1. de Uitkerings- en pensioenverordening wethouders van Heemstede, vastge- steld bij zijn besluit van 25 november 1971, nr. 146, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: I a. Het opschrift van artikel 2 "Duur van de uitkering" wordt vervangen door: Normale duur van de uitkering b. Artikel 2, lid 1, wordt gelezen: 1. De uitkering wordt toegekend voor een periode gelijk aan het tijd- vak waarin belanghebbende laatstelijk zonder wezenlijke onderbre- king wethouder is geweest, doch ten-minste voor de duur van tweeja- reji en ten hoogste voor de duur van zes jaren. In afwijking hiervan wordt de uitkering toegekend voor de duur van zes maanden, indien de belanghebbende korter dan drie maanden wet- houder is geweest. II a. Het opschrift van artikel 2a "Bedrag van de uitkering" wordt ver- vangen door: Voortzetting van de uitkering b. Artikel 2a wordt gelezen als volgt: 1. Indien belanghebbende ten tijde van zijn aftreden als wethouder de leeftijd van 50 jaar heeft bereikt en hij ten-minste tienjaar zonder wezenlijke onderbreking wethouder is geweest, wordt na af- loop van de periode bedoeld in artikel 2, zijn uitkering voortge- zet tot het tijdstip waarop hij de leeftijd van 65 jaar bereikt. Artikel 2, lid 2, is van toepassing.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 25