2e afd. 28 februari 1980 WIJZIGING L.S. KABELNET KERKLAAN 24 Heemstede, 12 februari 1980. Aan de raad In het beleidsplan is onder Algemeen Beheer, subdoelstelling 1.51.02 op- genomen, t.w. "bij het voorzien in materieel in het oordeel betrekken de mogelijke alternatieve oplossingen en de mate van technische en economische noodzaak van de aankoop dan wel vervanging". De bestaande L.S.-kabel in de Kerklaan bevindt zich aan de noordzijde onder de bitumen rijbaan. Op deze kabel zijn alle percelen langs de zuidzijde aangesloten. Gezien de toe- stand van deze kabels, sterk verouderd en afbrokkeling van de ontmanteling is het de bedoeling om een nieuwe kabel te leggen iangs de woningen, waarbij ook de mogelijkheid aanwezig is de aansluitingen op de huizen aan de zuid- zijde van de Kerklaan over te zetten.Storing heeft dan niet meer tot gevolg, dat de bitumen rijbaan opengebroken moet worden. Tevens zal op de hoek van de Limburglaan een sektiekastje geplaatst worden om de bedrijfszeker- heid beter te kunnen garanderen. Volgens de specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage ligt, worden de kosten geraamd op f 53.000,--. Achter de begroting voor 1980 van het gemeentelijk technisch bedrijf is als memoriepost opgenomen het vernieuwen van L.S.-kabels aan de Binnenweg en omgeving. Dit projekt kan o.i. uitgesteld worden tot 1982, zodat de wijziging van de L.S.-kabel aan de Kerklaan hiervoor in de plaats uitge- voerd kan worden. Wij stellen u voor een krediet van f 53.000,-- beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 45