2e afd 23 februari 1980 VERHARDEN PAD SPORTPARK 31 Heemstede, 5 februari 1980. Aan de raad, In het beleidsplan, sektor X Sport en recreatie, is onder 10.10.02 als subdoelstel1ing opgenomen: Het stichten, uitbreiden en instandhouden van akkommodaties en facili- teiten, waarbij een veelzijdig gebruik geprefereerd zal worden, alsmede het bevorderen hiervan". Als uitvloeisel hiervan heeft het bestuur van de Heemsteedse Sportstich- ting gevraagd medewerking te verlenen voor het verharden van een pad op het gemeentelijk sportpark, dat leidt naar het clubgebouw van de honk- en softballclub "R.C.H.-Cementbouw". Dit gebouw is namelijk gelegen op een laag gedeelte van het sportpark waar de grond zeer lang drassig blijft. Daardoor wordt de aanvoer van goederen en materialen bemoeilijkt en wordt veel ongerief veroorzaakt aan de spelers en toeschouwers. Het 1S de bedoeling om het aan te leggen pad af te takken van het vorig jaar aangelegde pad naar het clubgebouw van de voetbalvereniging "H.F.C. Spaarnevogels"Hiervoor is bij raadsbesluit van 14 december 1978, nr. 156, een krediet beschikbaar gesteld van f 19.400,--. De kosten van het verharden van het pad naar het clubgebouw van de honk- en softballclub zijn begroot op f 10.500,--. De stukken liggen op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor, conform bijgaand ontwerp-besluit, een krediet van f 10.500,— ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 63