33 - een realisatie van het bestemrningsplan in fasen, waarbij de eerste fase zal bestaan uit de bouw van woningwet- en premiewoningen en cii ca 50 vrije sektorwoningen; - een versmalling van de voorgevel van de woningwet- en premiekoopwonin- gen van 6.00 m naar 5.40 m, waardoor meer woningen gebouwd kunnen wor- den; - het overbrengen van de "enkele tussenwoning" in de vrije sektorwoningen van de premiekoopsektor naar de vrije sektor; - het met premiekoopwoningen bebouwen van het niet goedgekeurde terrein, waar een school gebouwd zal worden. Dat betekent dat in het plan de volgende woningen gebouwd zouden kunnen worden; woningwetwoningen 120 premiekoopwoningen 106 vrije sektorwoningen 231 457 In deze opzet wijken de aantallen woningwet- en premiekoopwoningen slechts in betrekkelijk geringe mate af van het bestemmingsplan. Het is de bedoeling aan de hand van concrete bouwplannen in maart 1980 een drietal anticipatieprocedures te volgen en wel voor: a. 120 woningwetwoningen, te bouwen door de woningbouwvereniging "De Haem- stede" b. 90 premiewoningen, te bouwen door Bouwsolid B.V.; c. 16 premiswoningen op het voormalig gebied met de bestemming onderwijs- doeleinden, te bouwen door Bouwsolid B.V. Daarvoor is het nodig dat een herziening van een gedeelte van het bestem- mingsplan, met name voor de gebieden waar woningwet- en premiekoopwoningen gebouwd zullen worden, in voorbereiding wordt verklaard. Wij stellen u voor tot vaststelling van een voorbereidingsbesluit over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -2- 4e afd. 28 februari 1980

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 68