53 OPVOERING PROJEKT "BOUW MULTIFUNCTIONEEL SPORTCOMPLEX" Heemstede, 9 april 1980. Aan de raad, Bij besluit van uw raad d.d.20 december 1979, nr. 141, is een krediet beschikbaar gesteld van 35.164,-- ten behoeve van het onderzoeken van de mogelijkheden tot stichting van een zwembad en een sporthal. Wij hebben aan Sportfondsen Nederland n.v. verzocht dit onderzcek te verrichten. De diverse alternatieven zijn door Sportfondsen Nederland n.v. nader uitgewerkt in haar advies d.d. februari 1980. Daarna is aan het Adviesorgaan voor bad- en zweminrichtingen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten gevraagd het advies van Sportfond- sen marginaal te toetsen. Gebleken is echter, dat dit orgaan geen alter- natieven beoordeelt, doch alleen een concreet plan. De secretaris van het adviesorgaan hebben wij bereid gevonden om persoonlijk het advies van Sportfondsen Nederland n.v. te toetsen, zulks in over'leg met de medewerkers van het orgaan. Zijn opmerkingen zijn vastgelegd in een verslag van een baspreking, ge- houden op 17 maart 1980. Tenslotte is het advies van Sportfondsen Nederland n.v. behandeld in de vergadering van het algemeen bestuur van de Heemsteedse Sportstichting op 24 maart j.l. De conclusies en aanbevelingen van de Sportstichting zijn vervat in haar brief d.d.26 maart 1980. Zowel door Sportfondsen Nederland n.v.(zie advies, pagina 31) als de secretaris van het Adviesorgaan voor bad- en zweminrichtingen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt de renovatie van de huidige zwembädaccoramodaties afgewezen. Wij kunnen ons hiermede verenigen en stellen vervolgens aan de orde de vraag welke nieuwe accommodatie gerealiseerd dient te worden. Op pagina 6, onder 3.4 van het advies van Sportfondsen Nederland n.v., zijn de voor- en nadelen opgesomd bij de aanpak van een geintegreerd complex dan wel afzonderlijke objekten.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 15