2e afd. 24 april 1980 9E WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1975 59 Heemstede, 9 april 1980. Aan de raad, Blijkens een van de Minister van Binnenlandse Zaken onder dagtekening van 30 januari 1980 ontvangen circulaire zijn de salarissen van het overheidspersoneelte rekenen met ingang van 1 januari 1980, verhoogd met 2,4% met een minimum van f 46,— per maand. Deze verhoging houdt verband met loonsverhogingen in het bedrijfsleven op grond van compensaties wegens prijsstijgingen. 0p deze verhoging en op het minimum-bedrag is de gebruikelijke korting van 0,3% tot 0,7% ingevolge Bestek '81 toegepast, alsmede een korting van 0,1% als bijdrage van het overheidspersoneel aan de financiering van de zogenaamde VUT-regeling. Verder is in de salarissen verwerkt de uitkomst van de nacalculatie 1979 ad 0,36%. De Minister verzoekt de totstandkoming van overeenkomstige voorzieningen te bevorderen ten behoeve van het personeel der gemeente. Eén en ander is nader uitgewerkt in bijgevoegd ontwerp-besiuit tot 9e wijziging van de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1975. Het Centraal Bureau inzake gemeerischappelijke behandeling van gemeente- lijke personeelsaangelegenheden heeft bij brief van 31 januari 1980, nr. 870, de aangesloten gemeenten geadviseerd overeenkonstige maatregelen te treffen als in de ministeriële circulaire zijn aangegeven. De Centrales van overheidspersoneel hebben er mede ingestemd, dat plaat- selijk overleg achterwege blijft; slechts over de technische verwerking in de bezoldigingsverordening dient plaatselijk overleg te worden gevoerd. Wij stellen u voor tot vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 19