5e afd 24 apriI 1980 50 stateerd aan jeugd- en jongerenwerk. In de Schilderswijk/Componisten- buurt woont een vergelijkbaar aantal jongeren. De jongeren uit deze wijk hebben niet gereageerd. Voor de verschillende wijken wordt in de nota onder meer het volgende opgemerkt: In de Glip zouden aktiviteiten in het kader van jeugd- en jongerenwerk georganiseerd moeten worden. De kosten hiervan worden geraamd op 4.000,--. In dit bedrag is 2.000,-- begrepen voor het huren van de Princehof. De huurbate komt dus aan de ge- meente. Het projekt ad. 4.000,-- is opgenomen in het door de commissie voorgestelde minimumpakket. X Wij zijn het daar mee eens. De commissie is voorts van mening, dat het funktioneren van de Princehof zal moeten worden bezien en zonodig aange- past, teneinde te bewerkstel1igen dat het gebouw in ruimere mate beschik- baar komt voor jeugd- en jongerenwerk. X Wij zijn voornemens om een nader onderzoek in te stellen naar de funktie van de Princehof. Wij hopen hierover voor de zomer van 1981 duidelijkheid te hebben. X In de nota komt verder naar voren, dat wellicht een aangepaste bouwkeet kan worden geplaatst in de Glip ten behoeve van het jeugd- en jongeren- werk. X Wij zien geen mogelijkheden voor het realiseren hiervan. In de Glip zouden tevens aktiviteiten op het gejsied van bejaardenwerk georganiseerd moeten wordenEen projekt terzake ad 4.000,- is opgenomen in het door de com- missie voorgestelde minimum-pakket. Wij kunnen ons hiermede verenigen. In de Schilderswijk/Componistenbuurt zouden aktiviteiten op het gebied van bejaardenwerk georganiseerd moeten worden. De behoefte daaraan is met na- me naar voren gekomen uit een door het dienstencentrum voor bejaarden in- gesteld onderzoek. In de Schilderswijk/Cömponistenbuurt is geen adequate akkommodatie voor aktiviteiten. X Wij zijn voornemens hier aandacht aan te besteden in het kader van de ont- wikkelingen binnen het onderwijs. Zolang er in dat verband geen mogelijkhe- den zijn voor het realiseren van een akkommodatie, zullen de voorgestelde aktiviteiten wellicht in andere gebouwen (De Heemhaven, het Diaconessen- huis) kunnen plaatsvinden. Het projekt ad 4.000,-- is opgenomen in het door de commissie voorgestelde minimum-pakket. X Wij kunnen ons daarmee verenigen. De commissie rapporteert voorts overde Rivierenwijk, Geleerdenwijk en de Indische buurt en Bomenbuurt. -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 40