5e afd. 24 april 1930 60 manente. Het projekt ten bedrage van i 43.000,-- per jaar is opgenomen in het minimumpakket. Hoewel de argumenten van de commissie voor dit voorstel ons aanspreken zijn wij in verband met het hierboven door ons gewenst geachte nadere onderzoek van oordeeldat in afwachting van de resultaten daarvan, slechts een hernieuwde tijdelijke subsidiëring ten behoeve van Centrum 111 op zijn piaats is. Na afronding van het onder- zoek zal bezien kunnen worden of tot definitieve subsidiëring t.b.v. Centrum 111 moet worden besioten. X Wij stellen u dan ook voor om het projekt van 43.000,-- in het minimum- pakket te handhaven doch daarbij te bepalen dat dit bedrag vooralsnog, in afwachting van het onderzoek, slechts voor 1 jaar bestemd is voor Centrum 111. (te rekenen vanaf 1 november 1930). Ten aanzien van de mogelijke aanschaffing door Stichting Centrum 111 van het gebouw, waarin de stichting gevestigd is, merken wij het volgende op. Indien het nodig mocht blijken, dat dit gebouw wordt aangeschaft, om te bewerkstei1igen, dat het bestaande werk behouden blijft, zal daarvoor een reservering moeten plaatsvinden. Op dit moment kan niet worden overzien hoeveel de huisvestingskosten van Centrum 111 zouden stijgen als gevolg van de aanschaffing van het gebouw. Wij zijn momenteel met het bestuur van de Stichting Centrum 111 in overleg over de huisvestingssituatie. X Vooralsnog menen wij, dat de in het minimum-pakket voorgestelde P.M.- post terzake gehandhaafd kan worden. Financiën. X Wij zijn het eens met de door de conmissie gemaakte opmerkingen in dit verband. Wij mogen voorts verwijzen naar de hierboven door ons gemaakte opmerkingen over onderzoek naar doel van aktiviteiten en inzet van mid- delen. e. Samenwerkinq tussen weizijnsinstel1ing en -organisatie. Onder 3d hebben wij reeds gesteld dat vormen van samenv;erking tussen de welzijnsinstellingen bezien kunnen worden ten aanzien van het vervullen van de taken op het terrein van administratie, beheer en schoonmaak. Ook voor eventuele aanstelling van personeel werkzaam voor het gebied van de gehele gemeente (zoals b.v. de opbouwwerker en zonodig later de vormingswerker) verdient een vorm van samenwerking wellicht aanbeveling. Hierbij dient wei bedacht te worden dat samenwerking naar ons oordeel -11- Akkommodaties.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 45