4e afd. 24 april 1980 54 AANSCHAFFING GORDIJNEN VOOR DE ST.JOZEFKLEUTERSCHOOL Heemstede, 9 april 1980. Aan de raad, Het bestuur van de Stichting R.K.Onderwijs Heenstede heeft medevverking gevraagd om op grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijswet gelden te mogen ontvangen voor de aanschaffing van gordijnen ten behoeve van de St.Jozefkleuterschool De gevraagde aanschaffing is noodzakelijk daar de thans aanwezige gor- dijnen in het noodlokaal van de school versleten zijn. De gordijnen zijn vooral als zonwering in dit lokaal noodzakelijk. Wij menen dat het bestuur terecht een beroep op genoemd wetsartikel heeft gedaan en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen aan het geven van kleuteronderwijs te stellen niet zullen worden over- schreden. 0"der aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen de aarivraag van de Stichting R.K.Onderwijs Heemstede, ingekomen op 17 januari 1980, om op qrond van artikel 50 van de Kleuteronderwijs- wet de nodige gelden te mogen ontvangen voor de aanschaffirig van gordij- nen ter, behoeve van de St. Jozefkleuterschool overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; gelezen het voorstel van burgemeester en wethcuders d.d.9 april 1980; BESLUITf de gevraagdo medewerking te verlenen. HEEMSTEDE, 24 april 1980. De raad voornoemd, Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek. O.R.van den Bosch. De burgemeester, O.R.van den Bosch. De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 7