2e afd. 30 nei 1980 62 Wij verwachten dat de daadwerkelijke regionalisatie aan het eind van dit jaar een feit zal zijn. Onderzoek personele bezetting ruimtelijke ordening. Het rapport betreffende het hierboven genoemde onderzoek van het Centraal Adviesbureau voor Organisatie.Docunentatie, Registratuur en Personeel-be- heer van V.N.G. is onlangs ontvangen. Binnenkort zulien wij ons standpunt bepalen. Hierbij zullen wij de reakties vanuit het ambtelijk apparaat betrekken. Na onze standpuntenbepaling zullen wij ëên en ander aan de orde stellen in de betrokken raadscommissies. Bestemmingsplannen MerTërihoyen* Met bouwsoiid is in principe overeenstemning bereikt omtrent een aantal wijzigingen in bestemmingsplan; de herziening van een gedeelte van het be- stemmingsplan is daartoe bij rb. 28 februari 1980 in voorbereiding verklaard. Onderhandelingen over afsluiten exploitatie-overeenkomst zijn gaande. Glip I (omgevinq PrinsenlaanK Het ontwerp-bestemmingsplan bevindt zich in overlegprocedure. Aan de raadscommissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting zal bin- nenkort een notitie voor de uitwerking van het in dit plan opgenomen UW-II- gebied (uit te werken bestemmi'ng woongebied) worden voorgelegd. Besprekingen zijn gaande om te komen tot realisering van woningen in de premiesektor op het ten zuiden van de Prinsenlaan gelegen UW-I-gebied. Biekersvaartweg/Burgvan Lennepweg. Dit plan is voor ons college een bron van aanhoudende zorg, in dit verband is een procedureverloop opgesteld, waarin een aantal aktiepunten zijn vei meld. Wij hopen binnenkort te komen tot het formuleren van globale uit- gangspunten en een voorlopige berekening van de economische uitvoerbaar- heid. De zich wijzigende omstandigheden (o.m. door de aankoop van twee was- serijen) en de advisering omtrent een centrale akkommodatie/ge'întegreerd gebouw voor Mavo gymnastiek/sport/bibliotheek hebben hierin mede een rol gespeeld. Binnenweg e.o. De eerste ronde van de vooroverlegprocedure heeft inmiddels plaatsgevonden. Na behandeling en verwerking van ingekomen reakties dient nog afrondend -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 10