2e afd 30 mei 1930 62 overleg plaats te vinden met de Provinciale Planologische Commissie, waarna het ontwerpbestemmingsplan ter visie gelegd kan worden. Pian 23 (voormalige Metaaigieterijen) In de raadsvergadering van 31 januari 1930 hebben wij u geïnformeerd om- trent de stand van zaken m.b.t. dit bestemmingsplan. Wij hebben inmid- dels bij de adspirant-bouwer aangedrongen op het spoedig inzenden van de gevraagde informatie. Wij verwachten deze informatie op korte termijn. Plan Hageveld. Woningbouw. De 12 woningen aan de Lindenlaan zijn gereed. Binnenkort zullen deze wonin- gen bewoond kunnen worden. De "artikel 19 procedure" ten behoeve van de bouw van 30 woningen voor al1eenstaanden en tweepersoonshuishoudens aan het Wipperplein is nagenoeg afgerond, zodat binnenkort een aanvang met de werkzaamheden gemaakt kan wor den. Wij hopen dat nog dit jaar een aanvang gemaakt kan worden met het bouw- rijp maken van het plan Merlenhoven zodat in 1981 met de bouw van woningen begonnen kan worden. Met betrekking tot Meerzicht delen wij mede dat wij onlangs een gesprek heb- ben gehad met de rijksdienst voor MonumentenzorgVan de zijde van deze dienst is ons medegedeeld dat men niet afwijzend staat tegenover aen restau ratieplan waarbij een aantal apartementen voor één-en tweepersoonshuishou- dens zullen worden gecreëerd. Op korte termijn zullen wij in overleg treden met de provinciale direktie van de Volkshuisvesting om ook daar een prin- cipe-bereidheidalvorens de plannen verder te ontwikkelen, te verkrijgen. Wij zijn van mening dat de sociaal-culturele bestemming van de Meerlhorst gewijzigd zou moeten worden. Wij denken hierbij eveneens aan een bestem- ming als huisvesting voor ëén- en tweepersoonshuishoudens. Naar het zich laat aanzien komt het gebouw in deze bestemming beter tot zijn recht. In april a.s. zullen wij u een voorstel doen hiertoe in beginsel te be- sluiten. -7- De resultaten van het vooroverleg zijn inmiddels in een concept-plan ver- werkt; na behandeling door de raadscomnissie kan het plan ter visie geiegd worden. In behandeling voorts een aantal z.g.n. consolidatieplannen als Glip II, Rivierenwijk, Plan 4 (omgeving Adr. Pauwlaan).

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 11