2e afd. 30 mei 1980 62 Gezinsvervangende tehuizen. Zoais bekend bestaat in deze regio dringend behoefte aan locaties voor nieuwbouw van een zestal gezinsvervangende tehuizen. Inmiddels ziet het er naar uit dat in de gemeente Haarlem daarvoor 3 lo- caties beschikbaar kunnen koraen. 0°k in Heemstede lijken thans in principe mogelijkheden aanwezig voor een tweetal locaties, te weten aan de Herenweg naast het gebouw van het Centrum 111 en op het terrein van de voormalige Jozefschool. Plannen voor het eerstgenoemde terrein zijn in voorbereiding bij de Stichting Prote- stantse Christelijke Tehuizen voor Geestelijk Gehandicaptenin samenwer- king met de eigenaar van het betrokken terrein. Voor wat betreft het terrein van de voormalige Jozefschool vindt binnen- kort overleg plaats van ons college met de Stichting Veilige Haven. Indische wijk. Binnenkort zullen wij een voorstel betreffende de uitgangspunten voor de verbetering van de Indische wijk aan de commissie voor de wijkverbetering voorleggen. Na instemming van de commissie kan uw raad een uitspraak doen. Hierna zal, alvorens voort te gaan, met de ontwikkeling van het bestem- mingsplan en het verbeteringspianeen terugkoppeling van de inspraak plaatsvinden door middel van. een publicatie. Dit laatste zal voor de zomer gebeuren. Hierna kunnen de werkzaamheden voor het ontwerp-bestemmingsplan gestart worden. Tevens zal een projektgroep ingesteld worden ter voorbe- reidmg en uitvoering van de verbeteringsplannen. Deze projektgroep zal minstens 6 maanden nodig hebben voor de ontwikkeling van schetsplannen Na bestuurlijk beraad kan hierover inspraak gegeven worden. Wij verwachten dat dit begin volgend jaar mogelijk zal zijn. Als de definitieve plannen door uw raad vastgesteld zijn kunnen de nodige kredieten gevoteerd worden. Wij gaan er van uit dat dat moment in het na- jaar van 1981 zal vallen. Verkeersstruktuurplan en- processor. Met betrekking tot het Verkeersstruktuurplan bevinden wij ons in de situ- atie van het overleg met andere overheden. Een kredietaanvraag voor de tweede fase van de aansluiting van verkeers- lichtemnstallaties op de verkeersprocessor zullen wij binnenkort aan u voorleggen. Het zal daarbij gaan om het kruispunt Zandvoortselaan/Leidse- vaartweg, het kruispunt Herenweg/Kerklaan/Eykmanlaan en het kruispunt

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 12