B. en W./ Raadsfraktie Comnientaar/toelichting B.en W. V.V.D. De econontische aspecten zullen altijd bij het gemeentelijk beieid betrok ken dienen te worden. Het is daarom' overbodig het bedrijfsleven met name te noemen. Voorgesteld wordt de navolgende formulering: "Het betrekken van economische aspecten bij de bepaling van het gemeente lijk beleid en bij de uitvoering van de gemeentelijke activiteiten". V.V.D. Akkoord, kan v/orden opgenomen als subdoelsteiling onder 4.10.03. C.D.A. Akkoord met subsector onder IV, zoals ook gebeurd is bij sector III. met als hoofd: "Energie". C.D.A. Akkoord. C.D.A. Akkoord. C.D.A. Akkoord met de volgende formulering. Bevorderen dat energiebesparende maatregelen ter hand worden genomen door in Heemstede gevestigde instellingen en door verhuurders, die in Heemstede woningen en gebouwen exploiteren. C.D.A. Akkoord. C.D.A. Akkoord. C.D.A. Akkoord. C.D.A. Akkoord, met de volgende subdoelstelling: "Bevorderen dat bij bouwplannen, in Heemstede uit te voeren, vanaf het begin wordt rekening gehouden met de mogelijkheden van actieve en pas- sieve energiebesparing. C.D.A. In de kosten van isolatie wordt van rijkswege een subsidie verstrekt. Voorts zullen de energiekosten voor de huurder, na het treffen van isolatie-voorzieningen, beperkt worden. In dit licht bezien achten wij het niet noodzakelijk, dat van gemeente- wege hiervoor een fonds wordt gevormd. Voorstelniet opnemen. Na de aanvaarding van bovengenoemde subsector "Energie", verdient het aanbevelinj de huidige subdoelstelling 4.10.02 en de voorgestelde doeistelling 4.14.00 even- eens hierin op te nemen. Bij nader inzien zou 4.10.02 geplaatst kunnen worden i.p.v. de voorgestelde subdoelstelling 4.20.01 van het C.D.A.,omdat het actief voorlichten van de burgers kan worden gezien als een project. _?1_

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 25