B. en W./ Raadsfraktie CDA In 1979 door B W in t.ieerderheid opgevoerd. In meerderheid geen overwegende bezwaren om het projekt thans weer op te voeren. B W) B W) PH B W B W B W Voor zover werkgroepjes in het kader van de ont- wikkeling van het personeelsbeleid zover zijn ge- vorderd dat bekend is dat de financiële konsekwen-" ties aanleiding geven hiervoor projekten te creëren wordt voorgeste'ld deze projekten bij de prioriteit- stelling te betrekken. In het eerste geval gaat het orn de inschakeling van een bedrijfsgeneeskundige dienst. In het tweede geval betreft het de aanstelling van een part-tirne maatschappelijk werker. Voor het bereiken van een hogere funktie bestaan voor zowel mannelijk als vrouwelijk personeel daarvoor geëigende ambtelijke cursussen. Voor het volgen van een dergelijke cursus kunnen faciliteiten worden verleend op grond van de stu- diekostenverordening. Speciale bijscholingscursussen zijn ons niet bekend.Voorgesteld wordt dit projekt niet od te nemen. Nu de werkgroep informatieverwerking haar werkzaam- heden heeft aangevat, lijkt het zinvol een projekt op te voeren zodat tezijnertijd middelen bescnik- baar kunnen zijn voor de uitvoering van aanbevelin- gen van de werkgroep. De grote veegmachine is ongeschikt om in woonerven en andere smalle wegen zoals fietspaden e.d. te funktioneren. Om toch een efficiënte wijze van straatreiniging te verkrijgen is de aanschaf noodzakelijk. Om in het rioolstelsel voorkomende niveauverschillen te overbruggen zijn een viertal gemalen in gebruik. Het gevaar bestaat dat bij storing rioolwater in het openbaar water terechtkomt. De huidige visuele kontrole geeft onvoldoende beveili- ging omdat die hooguit enkele malen per dag uitgevoerd kan worden. VVD/CDA VVD/CDA Vorig jaar ook opgevoerd. Vorig jaar ook opgevoerd. - 29 - Comnientaar/toelichting B.en W.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 33