3. en W./ Raadsfraktie Commentaar/toelichting B.en W. B w Vorig jaar door ons college opgevoerd; omdat woon- schepen nog niet zijn aangesioten op het riool. Behoort tot projekten die vorig jaar de hocgste prioriteit kregen. B w Behoort tot projekten die vorig jaar de hoogste prioriteit kregen. WD Uij zullen de vraag of jaarlijks een veegaktie ge- houden moet worden doorgeven aan de werkgroep mi- -lieu. Ten aanzien van de opgeworpen vragen over hondenuitwerpselen nemen wij ons voor deze nog dit jaar aan de orde te stellen. Voorsteiniet opvoeren als projekt. WD Hieraan wordt in gewestelijk verband aandacht ge- schonken. Gelet op de overeenkomst t.a.v.afvoer van huisvuil zal dit ook gewestelijk aangepakt r.ioeten worden, nog afgezien van de praktische haal- baarheid voor een klein gebied als onze gemeente. Voorstelniet opvoeren als projekt. VVD Idem. WD Akkoord, vorig jaar ook opgevoerd. B U Er is ons van verschil lende zijden gewezen op de noodzaak van uitbreiding van de logcpedie. Gelet op landelijke normen worat hieraan onvoldoende tijd besteed. Een uitbreiding is dan ook wenselijk, daarom ware het projekt op te voeren. PH Akkoord, vorig jaar ook opgevoerd. PH Akkoord, nieuw projekt. WD Akkoord, vorig jaar ook opgevoerd. Ten overvloede wordt er op gewezen dat dit vanzelfsprekend ook ge- volgen heeft voor de doorbetaling naar het bijzon- der onderwijs. B IJ Betreft een uitbreiding van het zwemnen in school- verband van de le en 2e klas van de lagere scnolen tot ook de kleuterscholen. Een minderheid binnen ons college meent dat niet tot deze uitbreiding overgegaan zou moeten worden. WD Vorig jaar ook voorgesteld. Door b en w medegedeeid dat de financiële konsekwenties bekeken zouden wor- den. Vorig jaar niet als projekt opgencmen. Het on- derzoek is nog gaande. WD Vorig jaar ook opgevoerd. Het projekt is thans be- perkt tot de klassen 1 en 2. Het oude projekt komt hierr.iee te vervallen. Tegen opvoering van dit pro- jekt bestaat geen bezwaar.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 39