7.12.01 In het kader van de renovatie Crayenester(lagere)school (naast de voorzieningen, welke met bewilliging en voor rekening van het Rijk zullen worden getroffen): - het maken van 2 centrale parterre toiletgelegenheden in plaats van de bestaande, zich in de gangen bevinden- de toiletten, alsmede het scheppen van de mogelijkheid tot het i.v.m. onderwijskundige doeleinden betrekken van de alsdan van sanitaire voorzieningen ontdane gang- ruimte bij de klaslokalen (bijv. d.m.v. schuifwanden) alsmede het inrichten van het meest zuidelijk parterre gelegen klaslokaal tot personeelskamer; - het aanbrengen van geluidisolerend materiaal in de schooldat benodigd is a. voor het geval de hierboven voorgestelde situatie ge- heel of gedeeltelijk wordt gerealliseerd b. subsidiair: op grond van de huidige situatie, dus wanneer genoemde maatregelen niet tot stand zouden komen; - het aanbrengen van een eenvoudige scheidingswand in de thans als klaslokaal in gebruik zijnde aula (le verdie- ping) 7.12.01 Onderzoek naar aanpassing van schoolgebouwen aan gebruik door kinderen. 7.16.02 Het inschakelen van kunstenaars bij het onderwijs in expressievakken. Sektor VIII Cultuur 8.10.01 Nieuwe aktiviteiten muziekcentrum Zuid-Kenneraer- land. 8.12.02 Het restaureren van de molen "De Nachtegaal". Sektor IX Welzijn en maatschappelijke zorg 9.10.00 Het stimuleren dat meer spelprogramma's in de schoolvakantieperiodes plaatsvinden. 9.10.11 Onderzoek naar verhuurbeleid van het wijkgebouw "De Princehof". Projekten, voortvloeiend uit het concept wense- 1ijkheidsplan. Sektor X Sport en recreatie 10.11.01 Uitbreiding en verbetering van de huisvesting van de dieren in de kinderboerderijmede in verband met een uitbreiding van de functie daarvan op educatief gebied. 10.10.00 Ontwikkelen van samenwerking met plaatselijke sportver- enigingen met het doel de sportieve recreatie te be- vorderen. - 36 - Relatie met (sub)doelstelling

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 40