2e afd. 30 mei 1980 62 E. Tijdschema behandelinq bijstelling beleidsplan 1980. Hieronder volgt een tijdschema, waarin de bijstelling van het be- leidsplan voor 1980 behandeld zou kunnen worden. In het beleidsplan zijn begrepen: A) doelstellingennota B) meerjarenwensenlijst C) jaarbegroting D) meerjarenbegroting ongewijzigd beleid E) investerings- en aktiviteitenplan F) dekkingsplan april tijdens de reguliere vergaderingen van de commissies behandeling heroverweging, doelstellingen en projecten door commissies 24 april vaststelling lijsten projecten door raad (aanvang 16.00 uur) 28 april indienen van vragen door frakties 28 april verzending projectenlijsten aan raadsleden behandeling memorie van antwoord door college indiening.punten door raadsleden verzending memorie aan raad verzending uitgewerkte puntenlijsten aan raad algemene beschouwing en eventueel start met doel- stellingen 20.00 uur voortzetting behandeling en vaststelling prioriteiten alsmede normale raadsagenda 10.00 uur conceptbegrotingen naar college aanbiedingsnota naar college behandeling begroting en meerjarenbegroting en aanbiedingsnota in college verzending naar drukker behandeling concept aanbiedingsnota in vergadering financiële commissi-e en college aanbiedingsnota, begroting, meerjarenbegrotingin- vesterings- en aktiviteitenplan en dekkingsplan naar raad behandeling begroting in reguliere commissieverga- deringen. - 40 - 1 augustus 8 augustus 19 augustus 22 augustus 8 september 26 september oktober 7 mei 7 mei 12 mei 12 mei 29 mei 30 mei

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 46