4e afd. 30 mei 1980 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 64 Heemstede, 13 mei 1980. Aan de raad, Bij uw besluit van 31 mei 1979, nr. 57 heeft u herziening van bestem- mingsplannen in voorbereiding verklaard voor de volgende terreinen: a. een gedeelte van de terreinen, gelegen ten westen van de spoorlijn, ten noorden van de Zandvoortselaan; b. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich vän de Ringvaart af in een strook van een breedte van 110 meter uitstrek- ken in noordoostelijke richting tot aan de zuidwestelijke grens van het plan G1ip I c. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in het nog van kracht zijnde bestemmingsplan nr. 54; d. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burg. van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekers- vaartweg; e. de terreinen in het gebied hetwelk in hoofdzaak wordt begrensd door de Nijverheidsweghet Heemsteeds Kanaalhet Spaarne, de Cruquiusweg en de grens van het bestemmingsplan "Industrieterrein ten noorden van de Cruquiusweg"voorzover deze gronden niet zijn opgenomen in het bestem- mingsplan "Natuurgebieden" f. de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plan Glip II", vastgesteld bij uw besluit van 26 maart 1964, nr. 43. De termijn van de werking van uw besluit eindigt op 31 mei 1980. Met uitzondering van de terreinen, genoemd onder sub e, is voor de genoemde gebieden een nieuw voorbereidingsbesluit nodig omdat voor die gebieden nog geen ontwerp van een herziening ter inzage kon worden gelegd. Een ontwerp van een herziening voor de terreinen, sub e, zal wêl tijdig ter inzage wor- den gelegd. Een kaart, waarop de gebieden, waarop dit voorstel betrekking heeft, zijn aangeduid, ligt voor u ter inzage. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 59