4e afd. 30 mei 1980 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 64 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 mei 1980; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT: I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voor- bereid voor de volgende terreinen, welke zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende kaart: 1. een gedeelte van de terreinen gelegen ten westen van de spoorlijn, ten noorden van de Zandvoortselaan; 2. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook van een breedte van 110 meter uit- strekken in noordeostel i jke richting tot aan de zuidwfstel ijke grens van het bestemmingsplan "Glip I"; 3. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestemmingsplan; 4. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten wes- ten van de Blekersvaartweg; 5. de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plan Glip II", vastgesteld bij zijn besluit van 26 maart 1964, nr. 43. II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemees- ter en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebou- wen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uit- voeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaam- heden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 60