4e afd 30 mei 1980 64 c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedank- te of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stof- fen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover één en ander noodzake- lijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gron- den, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en êén en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronke- lijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit en éën en ander bovendien betreft niet-af- gedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van éên of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aan- leggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, ba- nen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse ieidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, instaliaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzon- dering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de 1andschappelijke of na- tuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uit- oefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de op- -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 61