5e afd. 30 mei 1930 66 dat de rijksbijdrage voor Heemstede bepaald niet laag kan worden ge- noemd en het gegeven dat een aantal formatieplaatsen van 9 een rede- lijk niveau kan worden genoemd). - De aktiviteiten op het gebied van vormings- en ontwikkeiingswerk opge- zet dienen te worden met behuip van de steunfunktie/subsidiëring cur- susieiding (dus vooralsnog zonder aansteliing van half-time vormingswer- ker(ster)) - Voor eventuele benodigde coördinerende werkzaamheden voor vormings- en ontwikkelingswerk, voorzover niet via de steunfunktie organisaties te verwerven, vooralsnog getracht moet worden ruimte binnen de bestaande formatie van 9 sociaai-cultureel werker(ster) te vinden. - In 1981 een half-time opbouwwerker(ster) aangesteld zal kunnen worden, die onder meer de begeleiding van bewonersgroepen uit de Indische wijk tot taak zal hebben. In verband hiermede zijn wij van mening dat het verzoek van het bestuur van de Stichting Het Honk om voorlopige uitbreiding per 1 april 1980 van het aantal formatieplaatsen van 3 naar 3,25 dient te worden afgewezen. Ten aanzien van het door Stichfing Het Honk genoemde positieve saldo van de saiarislasten i.v.m. vacatures kan worden opgemerkt dat C.R.M. in het verleden dergelijke positieve saldi reserveerde en vanuit deze reserve éénmalige subsidies in b.v. reiskosten en kosten bevordering deskundigheid van het personeel van instellingen verstrekte. Voor 1980 hebben wij een zelfde methode gehanteerd als het ministerie van C.R.M. Het positieve saldo i.v.m. vakatures zal ook door ons worden gereserveerd voor verzoek om éénmalige subsidies. Op grond van het bovenstaande steilen wij u voor te beslissen conform bij- gaand concept-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 68