4e afd. 30 mei 1980 EXPLOITATIE-OVEREENKOMST "MERLENHOVEN" 67 Heemstede, 20 mei 1980. Aan de raad, Hierbij bieden wij u een ontwerp-overeenkomst aan met betrekking tot het bouwrijp maken van de gronden gelegen tussen de Glipper Dreef, de Van Merlenvaart, de Ringvaart en de Dr.Schaepmanlaan, begrepen in het bestemmingsplan "Merlenhoven". Dit ontwerp is tot stand gekonten na uitvoerig overleg met de directie van Amfas Vastgoed Bouw B.V.te Rotterdam. Deze vennootschap heeft de rechten met betrekking tot "Merlenhoven" overgenonen van Bouwsolid B.V. Blijkens het ontwerp zal Amfas het bouwrijp maken van de gronden onder toezicht van het gemeentelijk technisch bedrijf zelf uitvoeren, zulks met uitzondering van de aanleg van groenvoorziening, openbare verlich- ting en brandkranen; de aanleg hiervan zal door het gemeentelijk tech- nisch bedrijf worden ver-zorgd. De voliedige kosten van bouwrijp maken komeri uiteraard voor rekening van Amfas, die bovendien een bijdrage zai betalen in de kosten van verbreding en reconstructie van het aangrenzen- de gedeelte van de Giipper Dreef (deze bijdrage is bepaald op f.1.000,-- per te bouwen woning), alsmede een bijdrage in de kosten van eerste on- derhoud van de wegen, trottoirs en groenvoorziening. Verder zuilen de kosten van toezicht, planbegeleiding, voorbereiding etc. worderi vergoed, evenais de inbrengwaarde van de strook gemeentegrond, groot - 5.800 m2, geiegen ten noorden van de Dr.Schaepmanlaan, weike is ingebracht in het grondbedrijf (deze grond behoort tot het piangebied, maar blijft eigen- dom van de gemeente). Voor het overige behoeft het ontwerp o.i.geen toelichting. De grootst mogeiijke meerderheid van ons coilege steit u voor tot het aangaan van een overeenkomst conform het ontwerp te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H.van den Hoek De burgeineester O.R.van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 71